Skip to content

Ciao!

Make in Wood – kolejny blog o wnętrzach?

Witamy was i zapraszamy na  podróż, wgłąb naszego (i nie tylko) mieszkania i głów, wypełnionych po brzegi ideami, koncepcjami i projektami projektów a może nawet wynalazkami! Make in Wood to nie kolejny typowy blog o wnętrzach, to miejsce, w którym znajdziecie nie tylko pomysły i inspiracje, lecz także praktyczne rozwiązania. 

Tematem wokół, którego pragniemy się poruszać jest drewno w domu. Kiedy ponad pół roku temu zabieraliśmy się za remont naszego M, pomysły wychodziły nam uszami, a projekty czekały gotowe na realizację. Daremnie próbowaliśmy znaleźć wskazówki w otchłaniach internetu, który zasypywał nas jedynie ładnymi zdjęciami, całkowicie niepraktycznych rozwiązań. Dlatego Patryk postanowił sam dowiedzieć się: jak, czym, do czego i gdzie. Cały proces okazał się nie lada wyzwaniem, ponieważ w każdym pomieszczeniu oprócz kuchni (której jeszcze nie remontowaliśmy) chcieliśmy mieć drewno. Efekt końcowy bardzo pozytywnie nas zaskoczył, udowadniając, że warto wierzyć w swoje pomysły i wbrew wszelkim przeciwnościom dążyć do ich realizacji. W następnych postach pokażemy Wam, jak poradziliśmy sobie z montażem i zabezpieczeniem drewna w różnych pomieszczeniach naszego mieszkania. Oprócz tego opowiemy trochę o meblach, które kupiliśmy niemalże za bezcen i przerobiliśmy po swojemu. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia i wiedza zainspirują Was, do innego spojrzenia na urządzanie wnętrz i będą zachętą do realizowania nawet najbardziej szalonych pomysłów!

Poza dzieleniem się z wami mieszkaniowymi poradami, jesteśmy w trakcie prowadzenia drewnianych eksperymentów, szykując funkcjonalny produkt, który będzie jednocześnie efektownym dodatkiem do wystroju wnętrz. Zanim pojawi się on na blogu, przedstawimy Wam jego projekt, czekając na wasze opinie i sugestie.

Jesteśmy tu dla Was, czekamy na Wasze historie, pytania, wątpliwości. Chcemy, żeby ten blog był naszym wspólnym doświadczeniem. W ten sposób będziemy mogli razem uczyć się i rozwijać. No to…zaczynamy!

UDOSTĘPNIJ

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.