Skip to content

Kategoria: DIY

Drewniane rustykalne lustra

rustykalne lustro

Drewniane lustro chodziło nam po głowie od początku remontu. Mieliśmy na nie pomysł, drewno w komórce i potrzebne narzędzia. Skorzystaliśmy z wyjazdu za miasto i postanowiliśmy je sobie po prostu zrobić. Przy okazji powstały lustra dla rodziny i na zamówienie…okazało się bowiem, że mają branie! 😉

Czytaj Dalej Drewniane rustykalne lustra

UDOSTĘPNIJ
3 komentarze

Aranżacja sypialni – pomysł na przytulne wnętrze w drewnie

aranżacja sypialni

Aranżacja sypialni…przytulnej

Kolejna ściana z drewna…tak wiem, pomyślicie, że zwariowaliśmy. Może trochę, ale sypialnia to idealne miejsce na drewno. Aranżacja sypialni w drewnie jest wyjątkowo przytulna. Wybierając sposób wykończenia ścian we wnętrzach mamy sporo opcji, począwszy od zwykłej farby, po cegłę, kamień, tapetę, tynk strukturalny, tapicerowaną tkaninę a nawet lustra.

Czytaj Dalej Aranżacja sypialni – pomysł na przytulne wnętrze w drewnie

UDOSTĘPNIJ
Leave a Comment

Regał z drewnianych skrzynek

regał z drewnianych skrzynek

Jak wykonać regał z drewnianych skrzynek ?

Pomysłów na szafki i regały i półki DIY jest bardzo wiele. Od jakiegoś czasu internet wypełniony jest zdjęciami eko mebli zrobionych z drewnianych skrzynek po owocach i drewnianych palet. Bardzo podoba nam się ten trend, przede wszystkim dlatego, że pozwala na zrealizowanie swojego pomysłu. Jak wykonać regał z drewnianych skrzynek?

Czytaj Dalej Regał z drewnianych skrzynek

UDOSTĘPNIJ
4 komentarze

Drewniana ściana – DIY

drewniana ściana DIY

Drewniana ściana

Salon. Na początku był pomysł: drewniana ściana! Metamorfoza tego pokoju nie była jednak dla nas do końca oczywista. Patryk zmieniał projekt kilkukrotnie. Ponieważ w wersji przez nas zastanej, na jednej ze ścian zamontowany był stelaż karton gipsowy, imitujący kominek, pierwszym pomysłem było wykorzystanie tej instalacji. Kominek znajdował się w miejscu, które zaplanowaliśmy na ścianę z drewna, zaprojektowaliśmy ją więc tak, by całość była spójna.


Czytaj Dalej Drewniana ściana – DIY

UDOSTĘPNIJ
4 komentarze