Skip to content

O nas

Jesteśmy małżeństwem z ponad dwuletnim stażem i rocznym synkiem.

Nigdy nie płynęliśmy z prądem, zawsze realizowaliśmy swoje pomysły na życie, choć presja była silna a na koncie minus,  nie daliśmy się schematom. Odrzucaliśmy intratne oferty pracy w imię miłości, bo jak to mówią nie wszystko złoto co się świeci. Mimo tego, że według wielu postępujemy irracjonalnie, nasze życie jest konsekwencja świadomych wyborów, a nie dotrzymywania kroku temu naszemu dziwnemu światu.

Dlatego podobnie jak w życiu tak i w naszym domu dominują nietypowe rozwiązania, które z początku wyglądały na niemądre, pozbawione logiki, szalone, nieekonomiczne, wyssane z przysłowiowego palca i będące wynikiem fanaberii i fiu bździu w głowie. Jednakże zakończona realizacja każdego z nich pozwala nam cieszyć się efektem i uznaniem nawet największych niedowiarków.

Pragniemy podzielić się z Wami naszymi pomysłami i wiedzą a z czasem gotowymi produktami, będącymi wynikiem naszych eksperymentów i filozofii, którą da się streścić w trzech słowach: wszystko się da!

PATRYK

Mam 31 lat. Jestem scenografem (jeżeli jesteście ciekawi czego, polecamy zajrzeć tu: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1154392 . Autorów odrobinę poniosło, nigdy nie zagrałem w Plebanii 🙂 ). Wykładam na warszawskim ASP. Oprócz tego maluję obrazy, zmieniam pieluchy kiedy trzeba i chilluje z żoną kiedy mogę.

ANIA

Mam 30 lat. W dorobku niewielki (bo liczący zaledwie 136 stron) doktorat, połowę kursu taternickiego i kilka spełnionych marzeń na koncie. Próbowałam w życiu wielu rzeczy i wiem, że zawsze można wyżej i więcej. Mnie jednak pociągało to, że można inaczej i co innego, a skoro można… 🙂

 

Jeżeli chcecie się z nami skontaktować piszcie na adres: kontakt@makeinwood.pl

Ciao!

Zapisz

Zapisz

UDOSTĘPNIJ